RUSZTOWANIA ELEWACYJNE

Nasze rusztowania są cenione za swoją wytrzymałość i sztywność konstrukcji. Rusztowania ramowe zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić kompatybilność wszystkich elementów oraz możliwość połączenia z systemem modułowym. W rezultacie elementy łączą się w taki sposób, aby otrzymał wytrzymałą i stabilną konstrukcję.

Przy wykorzystaniu podwójnych poręczy na każdym piętrze rusztowania, system elewacyjny może być wznoszony do 18m bez stężeń ukośnych, co znacznie przyspiesza prace montażowe. Przy wybudowach powyżej 18m (czyli od 9 piętra wzwyż) rusztowanie elewacyjne stężane jest standardowe od podstaw.

Instrukcja rusztowania elewacyjnego

Instrukcja rusztowania elewacyjnego

Zapoznaj się z naszą instrukcją montażu rusztowań elewacyjnych

Kombi Ramy

Kombi Ramy

Korzystając z elementów Kombi Ram możesz łączyć rusztowanie elewacyjne z modułowym. Oznacza to, że uzyskasz znaczną elastyczność w budowie oraz możesz wykorzystasz wygodne schody UTV i  bezpieczne samozamykające się bramki.

Rusztowanie elewacyjne aluminiowe Łatwe w użyciu

Łatwe w użyciu

Dzięki temu, że stosujemy w pełni elementy aluminiowe, możesz być pewien, że prace montażowe zostaną wykonane szybciej. Dodatkową zaletą systemu jest ich znacznie wydłużony okres eksploatacji.