RUSZTOWANIA ELEWACYJNE

 

Poświęciliśmy wiele czasu, aby zaoferować Państwu dobry i sztywny system rusztowań elewacyjnych klasy 3. Rusztowania ramowe wykonane są z profili dobranych tak, aby zapewnić kompatybilność wszystkich elementów. W rezultacie elementy spasowane są w taki sposób, że otrzymujemy dobrą i stabilną konstrukcję.

Przy wykorzystaniu podwójnych poręczy na każdym piętrze rusztowania, system elewacyjne może być wznoszony do 18m bez stężeń ukośnych co znacznie przyspiesza prace montażowe. Przy wybudowach powyżej 18m (czyli od 9 piętra wzwyż) rusztowanie elewacyjne stężane jest standardowe od podstaw.

Instrukcja rusztowania elewacyjnego

Instrukcja rusztowania elewacyjnego

Zapoznaj się z naszą instrukcją montażu rusztowań elewacyjnych

Kombi Ramy

Kombi Ramy

Korzystając z naszego elementu Kombi Ramy możesz uzyskać zastosować elementy systemu klasy 5. Oznacza to, że uzyskasz znaczną elastyczność w budowie oraz repliki możesz zastosować schodnie UTV wraz z samozamykającymi się bramkami.

Rusztowanie elewacyjne aluminiowe Łatwe w użyciu

Łatwe w użyciu

Dzięki temu, że stosujemy w pełni elementy aluminiowe, możesz być pewny że rusztowanie będzie budowane znacznie szybciej. Dodatkową zaletą systemu jest ich znacznie wydłużony okres eksploatacji.

home